Aandacht voor elk kind
Voor de toekomst van uw kind
Plezier en leren
Met jouw talent op weg

Medewerkers

Dick Nijzink (Directeur)

email: d.nijzink@wegwijzerenter.nl

Cobi Assink – Copier (Groepsleerkracht)

email: c.assink@wegwijzerenter.nl

Ellen Schipper – Leverink (Groepsleerkracht)

email: e.schipper@wegwijzerenter.nl

Gerdy Bakker – Siemerink (Groepsleerkracht)

email: g.bakker@wegwijzerenter.nl

Willianne Slagman – Kastenberg (Groepsleerkracht)

email: w.slagman@wegwijzerenter.nl

Brenda Spenkelink – Tijhof (Groepsleerkracht)

email: b.spenkelink@wegwijzerenter.nl

Frank Achterberg (Groepsleerkracht)

email: f.achterberg@wegwijzerenter.nl

Herma Slots – Stam (Intern begeleider en dyslexiespecialist)

email: h.slots@wegwijzerenter.nl

Marion Oosterveld (Groepsleerkracht)

email: m.oosterveld@wegwijzerenter.nl

Ruth Staman – Grooten (Groepsleerkracht)

email: r.staman@wegwijzerenter.nl

Inge Bak – Altena (Groepsleerkracht)

email: i.bak@wegwijzerenter.nl

Wilma Paalman – Rohaan (Groepsleerkracht)

email: w.paalman@wegwijzerenter.nl

Dagmar Pijffers (Onderwijsassistente)

email: d.pijffers@wegwijzerenter.nl

Amber Bosch (Groepsleerkracht)

email: a.bosch@wegwijzerenter.nl

Rijnate Smalbrugge - van Dalen

Rijnate Smalbrugge – van Dalen (Algemeen medewerkster)

email: r.smalbrugge@wegwijzerenter.nl